team

portfolio

Orange Polska – Warszawa

Idea

Doświadczenia zebrane w trakcie trwania pandemii zmusiły wiele organizacji do spojrzenia na środowisko pracy z innej perspektywy. To samo zadanie stanęło przed firmą Orange Polska. Wspólnie z zespołem OPL na warsztat wzięliśmy jedną, pilotażową kondygnację w siedzibie Orange w Warszawie. Powstały koncept możemy określić trzema słowami: otwarty, wielofunkcyjny, integrujący.


International Property Awards 2022-2023

Projekt wyjątkowy i odważny pod każdym względem – począwszy od zmian organizacyjnych i obszaru ich zarządzania, poprzez unikatowy kształt rzutu funkcjonalnego, aż po sam Interior Design, który stał się nową jakością dla tej lokalizacji. Realizacja została doceniona w prestiżowym konkursie European Property Awards i otrzymała tytuł Award Winner.

   

Przenikające się przestrzenie, elementy ruchome i mobilne pozwalające na zmianę funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń. Jasne, otwarte wnętrza okryte nową szatą kolorystyczną. Wnętrza, które sprzyjają wszelkim formom spotkań, video-konferencji, szkoleń czy prezentacji. Wszystkie te elementy można znaleźć właśnie tutaj – w głównej siedzibie Orange Polska w Warszawie.

ProjektWykonawczy
Datamarzec 2022
KlientOrange Polska