O nas

JANDER KABZA ARCHITEKCI (JKA) to grupa projektowa będąca efektem współpracy pomiędzy dwoma doświadczonymi projektantami specjalizującymi się w różnych obszarach architektury – Bartłomiejem Janderem (BJ) oraz Dominikiem Kabzą (DK). Główną ideą współpracy była chęć i potrzeba stworzenia nowej pracowni splatającej architekturę budowlano-kubaturową (BJ) z architekturą wnętrz i designu (DK).
W efekcie, powstała pracownia oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania architektonicznego – od projektu budowlanego, aż po detale wykończenia wnętrz.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz posiadanym uprawnieniom, oferujemy kompleksowe usługi projektowania obiektów kubaturowych t.j. budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne, budynki biurowe, użyteczności publicznej, hotele, oraz równolegle projekty wnętrz komercyjnych i indywidualnych.

Dominik Kabza

Architekt Dominik Kabza od początku swojej działalności zawodowej ukierunkowany jest na wykonywanie kompleksowych projektów z zakresu architektury wnętrz.
Od 2007 roku realizował pod własną marką projekty wnętrz komercyjnych i indywidualnych na terenie całego kraju. Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany w konkursach ogólnopolskich za projekty wnętrz biurowych oraz użyteczności publicznej. Opracowywał i wdrażał nowe modele placówek takich firm jak mBank, MultiBank, BRE, Bank Pocztowy.
Od 2014 roku współtworzy grupę projektową JANDER KABZA ARCHITEKCI.

Bartłomiej Jander

Architekt Bartłomiej Jander zdobywał doświadczenie zawodowe w największych pracowniach w Polsce i Francji współtworząc projekty w Europie oraz krajach Bliskiego Wschodu. W 2006 roku obronił dyplom architekta na Politechnice Łódzkiej oraz na uczelni Ecole Nationale Supérieure d’Architecture de Montpellier, Francja.
Od 10 lat działał niezależnie na rynku polskim specjalizując się głównie w projektach kubaturowych.
Od 2009 roku członek Izby Architektów RP, architekt z uprawnieniami architektonicznymi bez ograniczeń.
Od 2014 roku współtworzy grupę projektową JANDER KABZA ARCHITEKCI realizując zadania projektowe na terenie całego kraju.